Září 2007

KONEC!!!!!!!:)

18. září 2007 v 5:55 | Šárušká:) |  >>Můj blog:)
Ahojký lidičky:)
Chci vám napsat, že s tímhle blogem končím.. nebudu ho mazat, nebo tak.. nechám ho.. ale, nebudu sem už nic přidávat... Jelikož mě to vůůbec nebaví... A trávit celý dny jen u písí nechci.. Mám taky spousty učení..:) I když se sice vůbec neučím... a taky to tak vypadá.. ale, prostě tak je to lepší.. Takže je KONEC!!!!:) Kdyby mě to náááááhodou někdy z nudy zase potkalo, tak něco sem dám..:D Ale, pochybuju..:) Tak se mějte krááásně..:) ahojký vaše Šárušká:)

Mojé ikonká za výhru:)

15. září 2007 v 13:07 | Šárušká:) |  >>Můj blog:)
Sarinka
Ahojdá:)
Tak sem vyhrála u Vickinky na blogu..:) Krááásnou ikonku a ještě k tomu klikajcí..:) jů...:-* Móóc hezký..:) Líbí se mi..:) Děkujů:-* Ti Verů..:-* Si zlatíčkó MTR:)

Čauwés:)

15. září 2007 v 8:55 | Šárušká:) |  >>Můj blog:)
Ahojký, zlatí:)
Nevim, jak začít..:( Ale, napíšu to úplně normálně.. Prostě chci vám jen napsat, že sem zrušila statistiky... Nebudu je sem dávat nic.. Ptž je mi jedno jestli mi sem nepříde nikdo a nebo mi sem příde 30 lidí.. Na blogu nejde o tom kolik máte návštěvnosti, ale jestli to lidičky u vás baví a líbí se jim tam.. Nevim jak je to u mě.. Jestli se vám u mě líbí... Ale, vědět to nemusim..;) Prostě bud přídou nebo ne.. Je zbytečný psát.. Jó přišlo mi sem 100 lidí.. k čemu to je??! K ničemu.. a příde mi to zbytečný.. akorát tady píšu, jé děkujů že mě navštěvujete ste zlatí..:) A to je všecko.. Sice pravda je, že sem byla vždycky móóóc ráda, když sem přišlo hodně lidí... Ale, uvědomila sem si, že to o¨všecko o statistikách není.. Nevim, co vy si o tom myslíte.. ale, já statistiky zrušila a dávat je sem nebudu.. Jen vám chci říct.. Nemyslete si, že ty statistiky mažu kvůli tomu, že mi sem chodí mín lidí nebo tak... Tak to NENÍ... Veřte mi..!!!!! To je všecko co sem chtěla napsat.. takže tak..:) Tak se mějte kráásně, pá..:-*

Milánek Baroš:)

14. září 2007 v 9:14 | Šárušká:) |  Fotbal:)
Milan Baroš..:) Jů..:)
Profese Fotbalista Datum narození: 28.10.1981 Místo narození: Vigantice, Česká republika Znamení: Štír
Životopis: Jako první ze silné generace ostravských mladíků zamířil do ciziny. Když se v létě 2001 upsal Liverpoolu, zřejmě snil o jiném údělu, než osm měsíců leštit sedadla na tribunách a hrát za rezervní tým. Nevzdal se však a dnes patří mezi největší hvězdy českého fotbalu, je oporou reprezentace a idolem mnoha kluků, kteří právě zkoušejí štěstí v mládežnických týmech.

Milan Baroš se narodil 28. října 1981 ve Viganticích, "zázračné" valašské vesnici, odkud pocházejí také ligový útočník Radim Kučera a reprezentační obránce René Bolf. Jelikož v tamním fotbalovém klubu nebyla "přípravka", nastupoval už od pěti let za žáky. Na trávník ho přivedl táta, který hrával fotbal závodně na regionální úrovni. Po pěti letech projevil o Milana zájem Rožnov pod Radhoštěm, v roce 1993 poprvé oblékl dres Baníku Ostrava. Milan Baroš


14.9.2007

14. září 2007 v 9:07 | Šárušká:) |  >> Můj deníček:)
Ahojký, zlatí:)
Ták jdu něco menšího písnout..:) Právě tedka sedim ve škole a píšu tenhle článeček..:) Nudá nó..;) Zatííím máme volnou..:) Ale, pak to skončíí..:) za chvíííli..:D nevá, je tady aspon srandááá..:-* Jinak jak se mám?!:) Jó dobře..;) Dneska si jdu zahrát florbal..;) Takže paráda...=o* Musim vám jako říct..:D Včera sem se jela projet s mamííí na kole..:) Tý, jó..:) srandá největší..:) Nó to víte...:) s mamkou jsme veliké sportovkyně..:D Ale, tak có..:D Dietááááááá..:D:D:D:D Néé kecáááám..:) Bláázen nejsém..:) Tý jó, už nevim co psát..;) Jen doufám, že mi taky něco písnete..;) At tu nemám nudu..:D Tak já končím, miláčkové..:) Mějte se krásně..;) Ahojký:)

Větši objem pro vlasy..:)

13. září 2007 v 16:41 | Šárušká:) |  >>Kadeřnictví:)
Ne každej má tu výhodu, že má pořád velkej objem vlasů (já osobně sem ráda, že jí mam) , ale stejně sem se setkala už s tim problémem, že moje vlasy byl splihlý a myslim, že každá holka už se s tim setkala, mno a proto tu mam pro vás radu jak tomu předejít, pomůže i výměna hřebenu.
  • Při mytí používejte šampón na větší objem vlasů a potom použijte kondicionér, na který ste zvyklí, ale zkraťte dobu působení, aby vlasy nebyly příliš jemné a nesplyhly.
  • Před fénováním naneste na vlasy pěnu pro větší objem, nánášejte hezky od kořínku, ale pkud máte slabé konečky soustřeťte se na ně.
  • Při fénování nadzvedejte pramínky kulatým kartáčem směrem nahoru a fénujte od kořínků až po konečky. Pokud máte bezpromlévé vlasy tak jako já bude to hračka :)
  • Na česání používejte plochý nebo kulatý kartáč se zpětnými hustými štětinami. Když máte kulatý kartáč tak také platí, že čím věčí kartáč tak tím větší oběm.
  • Pokud na vlasy nanášíte lak, tak to nepřehánějte a stříkejte ho raději porůznu kolem sebe a né přímo na vlasy.
Mno tak doufám, že vám tyhle triky aspoň trochu pomůžou. Já bych na to neměla energii po celym dnu ve škole a jak už sem řikala, tak to ani nepotřebuju, ale někdo to potřebuje a energii tomu vynaloží, taky maj takový lidi potom valsy až kukadla přecházejí :)

Péče o vlasy-dokonale rovný..;)

13. září 2007 v 16:40 | Šárušká:) |  >>Kadeřnictví:)
PRAVIDELNÁ PÉČE:
Jelikož jsou pevné silné vlasy těžké, mohou někdy působit ULÍZANĚ !!
Navíc mívají tendenci se rychle mastit, nebo alespoň tak často působí.Vybavte proto svou koupelnu objemovými šampony a výživnými kondicionéry, jež z nich vykouzlí bohatou, oslnivě lesklou hřívu.Při nákupu pečlivě čtěte etiketu a volte hlavně přípravky s obsahem kolagenu.Tato látka vlasy Krásně vyživí a dodá jim nejen pevnost, ale i žádaný objem.

INTENZIVNÍ VÝŽIVA:
Na rovných, hladkých vlasech jsou viditelné i sebemenší nedostatky.Hlídejte si především stav konečků vlasů a po každém mytí do nich vetřete krém nebo výživné sérum, které je důkladně zregeneruje a zamezí dalšímu třepení.Jednou týdně můžete tento přípravek použít i na suché vlasy jako revitalizátor konečků během noci radí kadeřnice.Máte-li vlasy delší než po ramena nechte si každý měsíc zastřihnout konečky.Budou vypadat zdravě a pěstěně.

ZÁVĚREČNÁ ÚPRAVA:
Obejm svému účesu přidáte také vhodným způsobem fénování a následující úpravou.Nejdříve do celé délky vlhkých vlasů naneste objemovou pěnu nebo sprej a následně je v předklonu vysušte fénem.Použijete-li některý ze stylingových přípravků až na suché vlasy, opatrně s jeho množstvím.

12 dalších věci o sexu:)

13. září 2007 v 16:25 | Šárušká:) |  > Pro vás:)
Sex nám nejen dělá dobře, ale dokáže mnohem víc. Tělesná láska nás udržuje mladé, zdravé, fit a krásné. Zde je 12 velmi dobrých důvodů, proč se té nejkrásnější zábavě na světě oddávat častěji.
Sex udržuje mládí
Koho baví chvilky rozkoše, může si být jistý, že mu lidé budou hádat daleko méně let. Při milování totiž naše tělo vylučuje růstové hormony, které mohou zbrzdit procesy stárnutí.
Sex přináší štěstí
Erotické okamžiky zajišťují, že jsou v určité oblasti mozku stimulovány nervové dráhy. Tím se dostává do obrátek systém zodpovědný za to, že se cítíme dobře. Příjemný výsledek je, že máme skvělý pocit a spoustu energie.
Sex je dobrý pro naše sebevědomí
Páry, které se pravidelně oddávají milostným hrám, se podstatně lépe vypořádávají s krizemi a nepříjemnostmi. Cítí se silnější, mají větší sebedůvěru a jsou mnohem spokojenější než abstinující páry.
Sex zbystřuje mysl
Vášnivá objetí povzbuzují produkci hormonu, který podporuje tvorbu nových nervových buněk. Takto vyzbrojen může náš mozek pracovat podstatně lépe.
Sex posiluje imunitní systém
Každá vzrušující minuta strávená v partnerově náručí prospěje i našemu zdraví. V té době se totiž tvoří obzvlášť velké množství imunoglobulinu A. Tato antitělíska nás chrání před nachlazením a chřipkou.
Sex zeštíhluje
I bez vrcholového sportu v posteli účinkuje sex lépe než jakákoliv dieta. Jak u žen, tak u mužů se během slastných chvil vylučuje testosteron, hormon, který povzbuzuje spalování tuků v těle.
Díky sexu jsou muži láskyplnější
Protože muži, jak známo, neumí své pocity vandrovat tak dobře, je pro ně rozkoš a vášeň vlastně tím skutečným důkazem lásky. Čím častěji cítí, že po nich žena touží a bez výhrad je přijímá, tím je pro ně snazší ukázat své něžné a jemné stránky.
Sex udržuje srdce a krevní oběh v kondici
Rozkoš je skutečně srdeční záležitost. Vášniví lidé, kteří milují milování, nemívají problémy se zvýšeným krevním tlakem. A každý orgasmus je šance, jak udržet své srdce zdravé.
Sex zmenšuje bolesti
Endorfiny, které se uvolňují během okamžiků slasti, působí jako přirozený prostředek proti bolesti. Svého partnera by měl svést především ten, kdo trpí bolestmi hlavy nebo má problémy se zády.
Sex zvláčňuje pleť
Žádný peeling a žádná masáž kartáčkem nepůsobí tak pozitivně na prokrvení jako sex. Především při orgasmu se krev dostává i do těch nejtenčích cév.
Sex snižuje stres
Smyslná erotika má krásně uvolňující účinky. To víme, ale proč? Při milování se v těle tvoří látky, které jednoduše zneškodňují stresové hormony.
Sex posiluje důvěru
Zatímco se vášnivě milujeme, vznikají v našem mozku spoje mezi nervovými buňkami. Čím lépe je tato síť propojena, tím intenzivnější pocity blízkosti a důvěry vznikají.
//<![CDATA[ //]]>

Sad..:(

13. září 2007 v 12:00 | Šárýsék:o* |  Pictíky

Barbora Špotáková- oštěpařka:)

12. září 2007 v 18:30 | Šárýsék:o* |  Atletika:)
Profese Oštěpařka Datum narození: 30.06.1981 Místo narození: Jablonec nad Nisou Znamení: Rak
Životopis: Oštěpařka Barbora Špotáková začínala s atletikou na 5. ZŠ v Jablonci nad Nisou, zejména pod vedením své matky Ludmily. Sama toto období považuje za nesmírně důležité: "Nikam se to nehnalo, ani se nic nepokazilo, získala jsem dobrý všesportovní základ." V roce 1999 začala cíleně trénovat na desetiboj a brzy zužitkovala dřívější všestrannou přípravu, když na juniorském mistrovství světa skončila čtvrtá v sedmiboji. Záhy se však rozhodla pro roční studium ve Spojených státech. Právě tehdy se v Barboře Špotákové zapustily oštěpařské kořeny.
Rok 2005 znamenal rapidní vzestup výkonnosti. Na mistrovství světa Barboře jen těsně uniklo finále (výkonem 58.74 m skončila jako první nepostupující), vyhrála Světovou univerziádu a na sklonku sezony se vyšvihla na páté místo světových tabulek druhým nejdelším hodem české historie 65.74 m.

Kondom:)

12. září 2007 v 17:35 | Šárýsék:o* |  > Pro vás:)
Nó sice je tohle téma takový víc sprostější, ale budíž..;) Přeci už nejsme malý děcka, aby jsme o tomhle nic nevěděli.. A myslim si, že je užitečný si to přečíst..=o) Ne?! =o)
Slovo kondom zná už dneska skoro každé malé dítě. Používat ho umí většina dospělých a zná i jeho výhody. Ale je tu spousta věcí, které z některých kondomů dělají i šikovné pomocníky.

Chraňte se dvojitě
Lubrikant na kondomu nemusí mít jen »klouzací« funkci, je tu několik látek, které se do lubrikantu přidávají a mohou nám tak trochu pomoci. Asi nejznámější jsou lubrikanty s obsahem spermicidních látek. Takový prezervativ se spermicidním lubrikantem je jakási dvojitá ochrana - o možné zbloudilé spermie je postaráno.

Kdy se s ním mám poprvé milovat?!

12. září 2007 v 16:45 | Šárýsék:o* |  > Pro hólký:)
Částá to otázka.. Kdy?!! Hlavně holky, nechodte do toho z donucení nebo když se budete bát, že toho kluka stratíte.. Zamyslete se přeci nad tím... a nad ním jestli za to stojí.. Najdi si toho pravýho!!!!
V dnešní době, kdy na nás z každého rohu vykukuje nahé tělo a všichni mají plnou pusu slova sex, se zdá tahle otázka trochu směšná. Ale opravdu je?

Asi moc brzo…
Potkáte někoho, kdo je milý a přitahuje vás, dáte si pár schůzek, tak nějak víte, že je vám spolu dobře, a tak se pomilujete. Když se potom týden neozve, začne ve vás hlodat otázka: "Nevyspala jsem se s ním moc brzo?"

Žádný vztah nejde zaškatulkovat, je tu plno dlouhodobých vztahů, které začaly jako láska na jednu noc. Ale vzpomeňme si na naše babičky. Děda dostal pusu až půl roku po začátku »chození« a milování bylo často přípustné až po svatební noci. Ano, je to sice extrém, který je v dnešní době a společnosti asi neproveditelný, ale určitě bychom se z něj mohli poučit nebo se jím aspoň inspirovat.

Zamilovaný..:)

12. září 2007 v 16:00 | Šárýsék:o* |  Me to you

Jů..:) Jak je hezký bejt zamilovaný, do toho pravýho..:(

Polibek..:)

12. září 2007 v 15:15 | Šárýsék:o*
Je to nejspíš pouhý sen
a ty jsi pouze přelud jen.
Ty tvoje krásný modrý oči
z těch se mi hlava točí.
A tvé ruce něžné hrubé
po těch se mi stýskat bude.
Já tě celý život v srdci měla
a na nic jiného nemyslela.
A pak přišel ten velký den
kdy splnil se ten můj tajný sen.

Jak ležíš, tak poznáš jaká jsi..:)

12. září 2007 v 14:45 | Šárýsék:o* |  > Pro vás:)
Na boku (nalevo, napravo)
Jsi klidná a rozumná:-) Ráda lidem děláš radost, jsi vstřícná a obětavá, kdykoliv pomůžeš. Jsi ale až moc důvěřivá- dávej si pozor na lháře, můžou tě snadno ovlivnit!
Na zádech
Jsi sebevědomá a odvážná, připravena vzít život do vlastních rukou. Možná proto jsi i dost pyšná. Ráda se stáváš centrem pozornosti, a když jsi mimo něj, trpíš. Tvou oblíbenou činností je také zkoušet stále něco nového.
Na břiše
Ráda se nadchneš pro nové věci, a tak se z tebe postupně stává chameleon. Stále šokuješ ostatní, i své nejbližší. Možná jsi trochu sobecká- snaž se to změnit. Stresovým situacím se vyhýbáš, jsi na ně příliš křehká.

11.9.2007

12. září 2007 v 14:28 | Šárýsék:o* |  >> Můj deníček:)
Čauký, zlatíčká:)
Tak jak se máte??!:) Já se ted mám právě suprově..:) Píšu si s jednim kámošem a úplně největší srandááá..:D Nó masakr..:) Alé, to je jednó..=oP A co vy jak se máte??!:) Co škola a ták?!:) Zajímá mě, jak jste na tom..;) Určo zlatíčká písněte..:) At mám co číst..;) Mócky mě to zajímá..;) At vim co robíte..:) Jako já ve škole celkem pohodá..:) Už mám dvě známečky..:) Jedničku a dvojku..:) Myslim si, že dobrý..;) Jen mě nebaví se učit..:) Znáte to..=) To asi nebaví nikoho..;) Jasně, chápu..;)
Ale, tak nebudeme se bavit o škole, že?!:) Nebo já se o tom bavit nechců..:D Jako dneska ve škole prdéééél..:) S Aný, sme zase jednou trapčili...=oD Nó švandá..:) Zase nám nasrala matika, jako..:( Radši to ani nechtějte vědět..:) Ptž sem nasraná ještě ted..:) Ale, já už si zvykla, nó..:) Nevá.. Já mám dneska tak skvělou náladu..:D Myslíte, že je normální.. že se směju doma sama..:) Ptž mi ten kluk píše legrační věci??!:D Je to normální?!:) Směju se tady uplně maximáálně.. až mě z toho bolí pusa..:D Fákt, jako.. Děěěěs..:D Nó já snad radši budu končit..:) Píšu nesmysli..:) Tak já pádím..;) Tak určó písněte..;) Mějte se nááádherně, miláááškové..=o* Páááá..:-) Milujů vás..:)

Vlasy:)

12. září 2007 v 13:40 | Šárýsék:o* |  > Pro hólký:)
VLASY KLUKŮ
Světlé - krásně líbá
Černé - nevěrný manžel
Světle hnědé - umí milovat
Tmavě hnědé - hodný manžel
Zrzavé - váží si Tě
VLASY HOLEK
Světlé - krásně líbá
Černé - něvěrná manželka
Zrzavé - věrná manželka
Tmavě hnědé - má Tě ráda
Světle hnědé - umí milovat
Kaštanové - je Ti nevěrná

Testík..:)

12. září 2007 v 13:24 | Šárýsék:o* |  > Pro vás:)
Tadý:) se určó jukni, pokud chceš vědět jak líbáš..=o) Doufám, že se vám to ukáže..!!!:) Mě vyšlo 69 bodů..:) Zajímavý..;) Písněte co vyšlo vám...:D:D

Jak při líbání neslimtat??!

12. září 2007 v 13:19 | Šárýsék:o* |  > Pro vás:)
Další ze závažných potíží, jež trápí hlavně ty nejmladší, kteří nemají ještě potřebné zkušenosti, je nadměrné slintání. Mít po líbání doslova mokrou pusu plnou slin není nic příjemného ani pro jednoho z partnerů. Jak tedy tomuto nešvaru zabránit? Naučte se polykat! Samozřejmě to nejde přímo při líbání, vždy se ale najde příležitost, jak vhodně spolknout své sliny. Vše si můžete nanečisto natrénovat třeba na své ruce. Stačí jen trochu cviku, nebýt nervózní a vše půjde hladce!

Kam s rukama při líbání??!:)

12. září 2007 v 13:17 | Šárýsék:o* |  > Pro vás:)
Dnes se podíváme na další z problémů, který trápí čtenáře pokoušející se o první polibek. Co dělat s rukama? Opravdu se nejedná o žádnou z větších komplikací a není třeba se jí příliš zabývat. Ruce při líbání hrají tu nejmenší roli. Nechte je tak volně, jak se vám zachce. Zkušenější milovníci mohou partnera třeba obejmout či ho hladit po zádech nebo jiných partiích. Ruce opravdu líbání nebrání a tak se jich nebojte! Uvidíte, že to půjde samo...