..Líčení..

17. března 2007 v 23:08 | Šáruškaaa..:o) |  >>Kosmetika:)
PODTRHNI SVOJI KRÁSU
Tvářenka v červených a růžových odstínech je trendy. Jen si musíš dát pozor, abys to sní nepřehnala. Mohla bys pak dopadnout jako Marfuša v pohádce ,,Mrazík". Tvářenku můžeš nanést na lícní kosti buď s pomocí štětce, nebo prstů a potom ji jemnými korouživými pohyby rozrtřít tak, aby přechod mezi barvou tvářenky a barvou tvojí pleti byl plynulý.
JAKO MOŘE
Pokud zrovna u sebe nemáš tvářenku, postačí ti kompaktní pudr. Potřebuješ jen silný kulatý štětec, kterým naneseš pudr na lícní kosti. S jemně hnědými tvářičkami budeš vypadat, jako když ses zrovna vrátila od moře. Pro jednotný dojem můžeš nanést trošku pudru taky na víčka a bradu.
PŘEHNALA JSI TO?
Nanesla jsi na tváře moc barvy? I to se dá rychle napravit. Buď můžeš přetřít tvář sypkým pudrem, nebo tvářenku zlehka setřít papírovým kapesníčkem.
JAK SPRÁVNĚ NANÁŠET TVÁŘENKU
Pro jakou barvu tvářenky se rozhodneš, je na tobě. Pamatuj si ale, že by měla být o dva odstíny tmavší, než je tvoje pleť, a navíc by nikdy neměla být stejná jako barva rtěnky, kterou používáš. Tvářenku nanášíš na tváře krouživým pohybem. Lepší je začít s menším množstvým barvy, protože přidat ji můžeš vždycky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte taky svůj BLOGÍSEK? =o)

Jasně, že joo..;-) 64.2% (140)
Ne, nemám..!!!! 27.5% (60)
Nevim, ani co to je..O:-) 2.3% (5)
..Mám, ale nemám na tom nic... 6% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama