..Líbání..

18. března 2007 v 9:49 | Šáruškaaa..:o) |  > Pro vás:)
TÝÝÝ KRÁÁSO!! =O)
No, to jsem zjistil za chvíli. Dejte si na seznamu hledat jak se líbat a hned druhá položka by měl být odkaz na ezavinac, konkrétně na tamější článek Jak správně líbat? Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, třeba že 90% kluků se neumí líbat (podle nespecifikované statistiky) nebo že při líbání musíte kroužit jazykem kolem dokola (jestli v mých ústech nebo ústech partera/ky už řečeno nebylo, já fakt nevím:-/ ).

Ale ještě víc mě dostaly komentáře. Upřímně doufám, že si tam ti lidi jenom dělali legraci. Cituji: Eh, ještě jsem se nelíbal, a mam to před sebou.... nevim co budu dělat až tam budu s tou mou !! nebo: V clanku pisete ze se ma krouzit jazykem.Ja jsem to jeste nedelal tak se chci zeptat.Jak se ma tim jazykem krouzit dokola??a jak se muzou vejit dva jazyky??kdyz krouzi jazykem divka i kluk to se tam prece nevejdou ne?? Takové starosti bych taky chtěl mít, fakt. Stále ale věřím, že to je pouze legrace.

Kam se to proboha řítíme, že už se musíme na internetu ptát na to, jak se správně líbat?! Tisíc let (nebo či já vím jak dlouho) tuto velmi náročnou činnost lidé zvládali bez potíží a najednou někdo neví, jestli má kroužit jazykem ve směru hodinových ručiček nebo proti.

Vždyť líbání jsem zvládl bez nějakých problémů i já a to jsem stydlivý člověk a částečný introvert bez většího sebevědomí, tak mi neříkejte, že se najde někdo, kdo to nezvládne. A když už se přece někdo takový najde, určitě mu pomůže rada, že má kroužit jazykem. Už toho chudáka vidím, jak si oddychl - "Teď to určitě zvládnu."

Dneska se ptají jak správně líbat a zítra se budou ptát, jestli mají dívku hladit po tváři dvěmi prsty nebo třemi, případně jestli jí mají hladit dlaní dovnitř nebo ven. Všechno mi to připadá neuvěřitelně trapné a zoufalé až běda. Už se těším, až zase někde uvidím podobný "užitečný" článek či návod, tentokrát třeba na téma "Jak si správně utřít zadek".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♥*CLICK*♥

::KLIK:: 100% (576)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama