..Líbááání..

31. března 2007 v 23:42 | Šáruškaaa..:o) |  > Pro vás:)
Kde je nejlepší místo na líbání?
Jasně, všude se pořád tvrdí, že si máš na líbání najít to správné romantické místo, abyste byli s tvým miláčkem naprosto nerušeni. Jenže to bohužel není dost dobře možné a nakonec, když se kolem sebe rozhlédneš, zjistíš, že zamilovaní se zkrátka líbají téměř všude. Pokud se ale ještě pořád s tvým idolem nacházíš ve fázi balení, měli byste si svůj první polibek skutečně vychutnat.
No je to trochu fakt,že si máte vybrat místo kde nevikoukne někdo jako Jarda od motorky,zaregistruje,že se líbáte a řekne:,,To ,už tu dlouho nebylo."Tak s touhle hláškou se to trochu zkazí páč se začne culit a vy vyprsknete smíchy.Jinak já většinou okolí nevnímám.
Co s nosem, brýlemi a rukama?
Máš strach, že se při líbání určitě musíte srazit nosy? Pootoč svůj obličej pomalu a lehce šikmo k jeho. Tak se vaše nosy určitě nesrazí. Pokud jeden z vás nosí brýle, je lepší si je před polibkem odložit. Nevíš, co s rukama? Jednoduše je polož okolo jeho krku nebo kolem jeho pasu. Pro umocnění nádherného pocitu z líbání ho můžeš zezadu hladit na krku nebo na zádech anebo ho hladit ve vlasech. Vždycky je lepší, když svoje ruce taky zapojíš a nenecháš je volně viset.
Ták to se mi s tim nosem ještě nestalo,jen že by maximálně měl nos jak trolejbus.Je to prostě jednoduchý natočit hlavu do prava.žádná věda!
Jak ho mám políbit?
Než se vaše rty setkají, lehce pootevři rty a zavři oči. Při zavřených očích si jeho polibek vychutnáš mohem víc. Buď něžná. Malá rada: přehnané sání, mlaskavé zvuky, cucfleky, bolestivé kousání nebo tvůj jazyk hluboko ponořený v jeho ústech, mohou vše zkazit. Nezapomeň dýchat. Nejlepší je když budeš dýchat nosem, potom nemusíte polibek přerušovat.
No,tak káždá holka z reflexu zavře oči a každej má rád líbán ítrochu jinak,ale bez mlaskání je to strašně hezký.I stim se to dá vydržet.Neni to ani tak hrozný.
Malá statistika:
Prví polibek prožívá 88% všech holek ve věku mezi 11-13 rokem, 84% kluků mezi 12-14 rokem. Ale jen 6% holek a 9% kluků mezi 14-17 lety zažijí při prvním polibku hned polibek jazykem. 92% všech holek při líbání zavírá oči- ale u kluků je to bohužel jen 52%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte taky svůj BLOGÍSEK? =o)

Jasně, že joo..;-) 64.2% (140)
Ne, nemám..!!!! 27.5% (60)
Nevim, ani co to je..O:-) 2.3% (5)
..Mám, ale nemám na tom nic... 6% (13)

Komentáře

1 debiblogisek.blog.cz debiblogisek.blog.cz | 8. února 2011 v 22:51 | Reagovat

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama